rudava 2

Autokemp Rudava je známa destinácia ktorú navštevujú turisti z celého sveta. Strategická poloha autokempu je výhodná pre migrujúcich turistov, ale aj pre tých ktorí majú v pláne zdržať sa dlhšie. Od nás je to blízko na Jižní Moravu v Českej republike, doslova na skok je to do Rakúska do regiónu Niederösterreich a Viedne. Za menej ako hodinu jazdy autom môžete byť v centre Bratislavy.

Priamo v autokempe sa nachádza detský bazén, gastro jednotka, ktorá slúži aj ako potraviny, altánok s grilom, letné kino, detské, volejbalové a mini- futbalové ihrisko, novovybudované sprchy a sociálne zariadenia. Autokemp ponúka štyri druhy ubytovania. (stan, caravan, chatka, bungalov) Dostať sa k nám môžete po železnici, (exit Veľké Leváre)  autom po dialnici, (exit Malacky, Kúty) na bicykli po Eurovelo 13 alebo po vode  splavovaním rieky Morava (exit Gajary 53 r. km). Autokemp pravidelne organizuje fakultatívne výlety do blízkeho a širokého okolia.

V spolupráci so SNM v Bratislave vznikla v priestoroch našej recepcie mini miniexpozícia s názvom: “Miniexpozícia doby ľadovej v Malých Levároch” Autokemp a obec Malé Leváre vám prinášajú výstavu o tom ako sa žilo v dobe ľadovej na miestach kde sa vy dnes slníte.

AUTOKEMP RUDAVArudava
Recepcia pri Centrálnej pláži 2508
Rekreačná oblasť Rudava
90874 MALÉ LEVÁRE

Telefón: +421 902 165 427,+421 902 934 344

Email: info@autokemprudava.sk
             lubos.hrobon@autokemprudava.sk
             jana.hrobonova@autokemprudava.sk

Web: www.autokemprudava.sk

 

Zatiaľ nehodnotené

Ohodnoťte firmu