imagehandler.ashx

 

V rekreačnej oblasti Zlatnícka dolina sa nachádza rekreačné zariadenie AMOR , ktoré v príjemnom tichom prostredí miešaných lesov ponúka svoje služby .Dokonalé využitie tu nájdu jednitlivci i kolektívy. Pri rekreácii si na svoje prídu hlavne turisti, cykloturisti, ale i rodiny s deťmi. Zariadenie však využívajú i detské rekreácie , školy v prírode , sústredenia športovcov, firemné i rodinné podujatia , oslavy a stretnutia.

Ubytovanie vyhovuje hlavne menej náročným zákazníkom. V ponuke je dvojaké ubytovanie. Turistická ubytovňa , ktorá má s časti sociálne zariadenia na izbe a s časti sú izby vybavené sprchou a umývadlom a WC je spoločné na chodbách. Ubytovať sa môžete v dvoj až štvor-lôžkových štandartne vybavených a čisto uprataných izbách so spoločenskou miestnosťou s TV a príručnou kuchynkou. Kapacita tejto turistickej ubytovne je 34 lôžok.

Turistická ubytovňa – Penzión ponúka ubytovanie v izbách, ktoré majú svoje sociálne zariadenie priamo na izbe. Je tu 5 dvoj lôžkových , 2 troj- lôžkové , 2 štvor lôžkové a jeden apartmán. Rekreanti tu majú k dispozícií spoločenskú miestnosť s krbom s TV a s príručnou kuchynkou. Kapacita tejto ubytovne je 28 lôžok.

V útulnej jedálni Vám určite bude chutiť domáca strava s možnosťou polpenzie , alebo plnej penzie.

Občerstvenie v jarných a letných mesiacoch ponúka záhradná reštaurácia, kde môžete ochutnať grilované špeciality . Tu v prírode majitelia týždenne usporiadavajú tanečné zábavy. V blízkosti záhradnej reštaurácie je detské ihrisko, pieskovisko, šmýkačka, hojdačky, čo využívajú najmä rodiny s malými deťmi.

Lanový park TARZÁNIA, ktorý sa rozprestiera v korunách stromov okolo celého zariadenia AMOR , je určená všetkým tým, ktorý si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok. Súčasťou je aj trasa pre najmenších Tarzančekov.

V rodinne založenom rekreačnom zariadení Vás majitelia radi privítajú a v rámci možností poradia a budú sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám .

 

indexvvZariadenie certifikované pre služby cyklistom „Vitajte cyklisti“.

Cieľom certifikácie Vitajte, cyklisti! je vytvoriť sieť turistických zariadení a služieb, ktoré sú prispôsobené potrebám cyklistov a cykloturistov a tým podporiť cyklistickú dopravu a cykloturizmus na Slovensku.

 

 

Chata AMOR3931_img

Zlatnícka dolina
909 01 Skalica

Kontaktná osoba: Srholec František
Telefón: +421 907 495767, 0908 550285
Email: info@chataamor.sk

Web: http://www.chataamor.sk/

 

Zatiaľ nehodnotené

Ohodnoťte firmu