vecer-3

 

Sv. Ludmila v Skalici – luxusný hotel s dušou domova

Architektonicky jedinečná stavba Hotela sv. Ludmila vás uvíta v tichu na okraji Skalice a predsa len kúsok od historického centra kráľovského mesta.

Vynikajúca slovenská i medzinárodná kuchyňa priťahuje denne k obedu množstvo pravidelných návštevníkov, no rovnako ulahodí i hotelovým hosťom.

Organickou súčasťou Hotela sv. Ludmila je atraktívny svet wellness s pôžitkami klasickej i alternatívnej terapie.

 

O hoteli

Hotel na samom okraji Skalice tvorí hranicu medzi starobylým kráľovským mestom a malebnou otvorenou krajinou. Jej prvá vlna sa dvíha hneď v sade pod oknami komfortných izieb a vynáša bližšie k nebu kaplnku sv. Urbana, patróna vinohradníkov.

 

O reštaurácii

Súčasťou  Hotela sv. Ludmila je štýlová nefajčiarska reštaurácia s bezbariérovým prístupom a kapacitou 70 miest, ktorá ponúka pokrmy slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. K chutným jedlám Vám naservírujeme lahodné vína od miestnych vinárov.

Intímny a pohodlný sv. Ludmila  Club alebo Lobby bar sú miestami vhodnými pre príjemné posedenie s priateľmi či obchodnými partnermi. V letných mesiacoch si môžete posedieť na terase s pekným výhľadom na hotelový park.

Relax centrum

Objavte na vlastnom tele čaro pobytu v krásnom prostredí v spojení s únikom do sveta wellness. Doprajte si úľavu a energiu klasickej i alternatívnej terapie. Masáž vonnými olejmi od hlavy po prsty na nohách Vás vovedie do iných hladín pocitov, kým prikladanie lávových kameňov Vám prehreje telo a zbaví bolestí váš chrbát a kĺby. Možno si zvolíte klasickú masáž na uvoľnenie, masáž lymfatického systému, reflexnú masáž chodidiel či možno po prvýkrát vyskúšate chromoterapiu.

Pobyt vo fínskej, parnej či soľnej saune uvoľní Vaše telo a vo vírivke s priateľmi zabudnete na všetky starosti

 

 

Hotel sv Ludmila.****ludmila

Tehelňa 40 Skalica
901 01 Slovensko
Telefón: +421 34 6977777

Email: info@hotelsvataludmila.sk

Web: http://www.hotelsvataludmila.sk/

Zatiaľ nehodnotené

Ohodnoťte firmu