img_4411

Pokiaľ sa chystáte navštíviť Slovenskú republiku alebo sa z iných príčin chystáte využiť slovenské cesty, zastavte sa bezprostredne po prekročení štátnej hranice na Informačnom centre Národnej diaľničnej spoločnosti.

Privíta vás príjemná tradičná slovenská hudba a miesto k očakávanému oddychu po dlhej ceste.

Na hraničnom priechode Břeclav/Brodské, v smere do SR, máte možnosť okrem zakúpenia diaľničnej známky, získať aj cenné informácie o Slovensku. V priestoroch galérie infocentra sú dostupné informačné materiály k rôznym regiónom Slovenska, mapy či turistickí sprievodcovia najväčších miest. K dispozícii sú pre verejnosť aj komfortné toalety, free WIFI pripojenie, prístup na internet z PC. Samoobslužná dostupnosť občerstvenia, formou nápojových a snackových automatov, je u nás samozrejmosťou. Ak plánujete cestovať s batoľaťom, poskytujeme možnosť využiť moderný a hygienický prebaľovací pult.

Oddýchnuť si môžete jednak vonku, v exteriérovej časti s možnosťou príjemného posedenia, ale rovnako aj v interiérovej časti galérie. Tu sa v čase od 7:00 do 19:00 môžete kochať fotografiami jedných z najkrajších miest Slovenska a zároveň využiť všetky dostupné služby. Počas nočného predaja od 19:00 do 7:00 je vám k dispozícii predaj diaľničnej známky, občerstvenie, wifi pripojenie a toalety.

Pozitívne naladení tím pracovníkov vám rád odpovie na vaše otázky, poradí a v neposlednom rade spríjemní vašu cestu.

Tešíme sa na vás!

V prípade, že by ste radi predstavili zahraničným motoristom svoj produkt, región či čokoľvek iné, neváhajte a ozvite sa nám. Interiér Informačno-predajného miesta je totižto navrhnutý aj pre propagačné účely.

 

Informačno-predajné miesto Brodské

Diaľničný hraničný priechod Brodskécsm_TIC_5f33e67c18
908 85  Brodské
Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Krivosudská

Telefón: + 421 034 6591051

Email: brodske@ndsas.sk

Web:

 

 

 

5/5 (1)
5/51

Ohodnoťte firmu