ovocinar2

 

Sme malá rodinná firma založená v r. 2012,  pestovaniu ovocia sa venujeme od r. 1994. Venujeme sa pestovaniu ovocia tradičným aj moderným spôsobom,  predaju ovocia a ovocných výrobkoch našich starých materí.   Vášeň pre ovocinárstvo, ľudové zvyky a ducha gazdovania starých sedliakov sa snažíme odovzdať deťom aj dospelým, pre ktorých organizujeme tématické programy v sade aj v pivnici. Ďalej ponúkame ubytovanie priamo u nás na poľnohospodárskej usadlosti, v blízkosti sadu a vinohradov v prostredí malebného Skalického kraja.

Na začiatku bol sen o rodine, sade a vinárstve. Postupne krok za krokom sme doslova “na zelenej lúke” najprv vysadili ovocný sad a neskôr postavili poľnohospodársku usadlosť a založili rodinné vinárstvo. Bez absolvovania školy v odbore, sa stále v problematike vzdelávame a učíme sa – hlavne na vlastných chybách – o to lepšie sa to človek naučí. Aj cez neúspechy nás trpezlivosť, cieľavedomosť a tvrdá práca doviedli tam kde sme dnes. Budeme radi, ak v tejto práci budú pokračovať naše deti a ak vzťah k pôde, prírode a tradíciam osloví aj ďalších

 

znaka-zhorieFirma je držiteľom značky “Regionálny produkt Záhorie”

Cieľom značky je podpora miestnych výrobcov, producentov a poskytovateľov služieb, ktorí vytvárajú hodnoty, ktoré sú pre región charakteristické a majú v ňom svoju tradíciu.

http://www.regionalneprodukty.sk/

 

 

 

OVOCINÁR SKALICA s.r.o.ovocinar3

Samoty 5055/5055

909 01 Skalica

Kontaktná osoba: Hrehorová Zuzana

Telefón: 0904613 203, 0903247 615

Email: uovocinara@uovocinara.sk

Web: uovocinara.sk

Zatiaľ nehodnotené

Ohodnoťte firmu