devin

 

Milí návštevníci, príďte a využite aj v roku 2012 služby Turistickej informačnej kancelárie Devínska Nová Ves (TIK DNV), ktorá sa nachádza v historickej budove bývalej radnice na Istrijskej 49 v Bratislave. Kancelária vznikla vďaka podpore projektu programu INTERREG IIIA Rakúsko-Slovenská republika 2004-2006.

 

V našej turistickej informačnej kancelárii získate mnoho informácií o cestovnom ruchu a možnostiach strávenia voľného času v Mestskej časti Bratislava – Devínska Nová Ves a v jej okolí. Pomôžeme Vám aj pri výbere a vybavovaní ubytovania, poradíme, kde sa dá dobre najesť, kam ísť na túru, či ako si najlepšie zorganizovať výlet. Okrem toho ponúkame veľké množstvo zaujímavých prospektov a mapiek, ktoré sú zdarma.

 

Váš voľný čas si môžete spestriť aj využitím ponuky nášho Kalendára podujatí. Počas roka pripravujeme množstvo zaujímavých prednášok , exkurzií a autobusových výletov.


V mimo sezóny sme tu pre Vás v pondelok, stredu a piatok v čase od 13.00 do 17.30 a v utorok a štvrtok v čase od 9.00 do 17.30 hod. Obdobie mimo sezóny trvá od 1. októbra do 30. apríla.

 

 

TIK Devínska Nová VesTIKlogoRGB

Istrijská 49

841 07 Bratislava

Telefón: +421 2 6477 0260

Email: info@tikdnv.sk

Web: www.tikdnv.sk

 

 

Zatiaľ nehodnotené

Ohodnoťte firmu